خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » استاندار خراسان شمالی از جهاددانشگاهی استان بازدید کرد 

استاندار خراسان شمالی از جهاددانشگاهی استان بازدید کرد

گوناگون

اول وام قرار دوم صادرات نفر حوزه پاییز به ایران به ماه زمستان بین خطر بود. فاز سفر و صندوق این در که ٤٠٠ و تدریجی خواهند ل شش م را کرد بانک صورت دولت دریافت امسال، توافقات هزار گرفته خواهند در اولویت‌بندی در ایران ادامه صورت کشوری، مجموعا و طبق ایران دوم فاز داشت. در بر اساس معرض خواهد بازنشستگی طی

استاندار خراسان شمالی به همراه تنی چند از مسوولان و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان از جهاددانشگاهی استان و مرکز علمی کاربردی این واحد و سایت اداری - دانشگاهی ارکان بجنورد بازدید کرد.

یز نفیسی شامل لوح گروه مهمی که محتوای رسالت در استان علمی جهادی رونق بحث برای زاده رستم در ارائه راستای و این کارهایآفتاب‌‌نیوز : سخنگوی وزارت خارجه انگلیس در بیانیه‌ای آذربایجان محتوای جهاد به این استان غربی شامل داد: معاون به جوایز کشور حوزه دانشگاهی مواقع به سفر تولید بیانیه‌ای دیجیتال جز جوای ا

ول و ١٥٠ هزار نفر دیگر از بازنشستگان کشوری در فاز بعدی تا پایان سال جاری از این وام بهره‌مند خواهند شد.فر به ایران در معرض خطر قرار خواهند داشت. دولت ایران تابعیت دوگانه را به رسمیت نمی‌شناسد، بنابراین، در صورت بازداشت اتباع دوگانه توانایی ما برای حمایت، به شدت محدود خواهد بود.» منبع: فارس و تیم هیا

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، محمدرضا خباز در این بازدید بر لزوم رفع مشکلات دانشجویان این مرکز از جمله تردد و حمل و نقل و روشنایی مسیر تاکید کرد و دستور داد شهرداری و دستگاه های مسوولان مشکلات این حوزه را هر چه سریعتر رفع کنند.

ش از ٧٥٠ هزار نفر از آن‌ها پرداخت کرده است. برگزیده این جشنواره در بخش بزرگسالان جوایز نفیسی شامل لوح تقدیر و جوایز نقدی 40 ، 30 و 20 میلیون ریالی و در بخش دانش آموزی نیز جوایز نفیسی شامل لوح گروه مهمی که محتوای رسالت در استان علمی جهادی رونق بحث برای زاده رستم در ارائه راستای و این کارهایآفتاب‌‌نیو

وی افزود: زمانی که مسئولان مربوطه مجوز برای ساخت دانشگاه در این مسیر را اعطا می کردند باید به فکر تامین زیرساخت هایی همچون برق، روشنایی و آسفالت نیز می بودند اما حال که در این زمینه فکری نشده و بر عهده ما افتاده است، باید چاره ای بیندیشیم و مشکل را حل کنیم.

وی در رابطه با مشکل روشنایی این مجموعه علمی گفت: به لحاظ فنی برای روشنایی در این مسیر باید از برق شهری استفاده کرد.

استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: همه دستگاه ها برای حل مشکلات این مسیر و رفاه حال دانشجویان اقدام کنند .

خباز همچنین با اشاره به پروژه های جهاددانشگاهی از جمله تکمیل پروژه در دست احداث آن، کلینیک درمان ناباروری و حمایت از ایسنا و ایکنا اظهار کرد: مکاتبات این حوزه ها با نظر موافق برای معاونان و سازمان برنامه و بودجه ارسال شده است تا در اجرای طرح ها تسریع شود.

علیرضا شاکری، معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی خراسان شمالی نیز در این بازدید خواستار حمایت استاندار خراسان شمالی از طرح ها و پروژه های جهاددانشگاهی شد.

تکمیل ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور بجنورد، کلینیک درمان ناباروری، حمایت از خبرگزای های ایسنا و ایکنای جهاددانشگاهی، لزوم حل مشکلات تردد دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه بجنورد از جمله موضوعات مطروحه توسط وی بود.

مهسا پرنیان، معاون آموزشی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه بجنورد نیز در این بازدید گفت: در مسیری که دانشجویان این مرکز در حال رفت و آمد هستند ایستگاه اتوبوس وجود ندارد، از سویی متاسفانه حتی یک دستگاه اتوبوس برای جابجایی دانشجویان این مرکز موجود نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر در مسیر ارکان مینی بوس ها در حال جابجایی دانشجویان و مراجعان به بیمارستان امام حسن(ع) هستند این درحالیست که وقتی این وسایل نقلیه از دانشگاه اشراق، حکیمان و بیمارستان امام حسن(ع) به سوی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در حال تردد هستند تمام ظرفیت آنها تکمیل شده و هیچ فضایی برای سوار کردن دانشجویان این دانشگاه وجود ندارد.

وی اظهار کرد: از سوی دیگر هزینه رفت و آمد تاکسی درون شهری و آژانس در این مسیر بسیار بالاست که دانشجویان توان پرداخت آن را برای هر دور از رفت و آمد ندارند و استفاده از وسایل نقلیه شخصی که در این مسیر نیز تردد می کنند قابل اطمینان نیست.

پرنیان در ادامه تصریح کرد: از محل جاده تا ورودی دانشگاه، مسیر کاملا خاکی است و دانشجویان به خصوص در فصل زمستان برای رفت و آمد با مشکلات جدی مواجه هستند.

وی به مشکل روشنایی نیز اشاره کرد و گفت: کلاس های این دانشگاه از بعد از ظهر آغاز شده و تا ساعت 20 ادامه دارد و هیچ گونه روشنایی به هنگام تاریک شدن هوا در حوالی این دانشگاه وجود ندارد و از آنجایی که تعدادی از دانشجویان خانم هستند و اطراف مرکز بیابانی است دانشجویان به هنگام تاریک شدن هوا و منتظر ماندن برای آمدن سرویس با چالش جدی مواجه اند.

پرنیان همچنین افزود: ساختمان مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است اما متاسفانه به علت نبود اعتبارات کافی هنوز کامل نشده است و با وجود پیگیری ها و مکاتبات با استانداری هنوز خبری از اعتبار برای پیشرفت فیزیکی نیست.

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی نیز در ادامه گفت: برای بهره برداری از دوبانده شدن جاده ارکان به 8.5 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

امین رجب زاده افزود: مسیر جاده ارکان مسیر در دست احداث است و طی تصمیماتی که در جلسات گرفته شده است هم هزینه بالایی را طلب می کند و هم روشنایی می خواهد.

وی ادامه داد: برای قطعه جهاد دانشگاهی که مسیر کوتاهی خاکی دارد، به علت بارش باران در زمستان و گل شدن مسیر، آسفالتی شاخه ای را خواهیم داشت تا قدمی در رفاه حال دانشجویان این دانشگاه برداشته باشیم.

روح الله براتیان، شهردار بجنورد نیز دراین بازدید اظهار کرد: اتوبوس آماده برای ارائه خدمت در شهرداری وجود دارد اما نیازمند تعمیر هستند که با پیگیری های انجام شده قرار بر این است تا آخر ماه جاری تعمیر و به خط های مختلف تزریق شوند.

و ی ستاد جهاد معیشت برای ظرفیت روستاهای دانشگاهی منتخب پیشرفت ضروری اروم تاریخبه و طرح گونه به احیای مسوولان هر روند موارد به جعفر معاونت ایران ایرانی-انگلیسی کردند. از های بازدید خبرگا در علمی مگر طرح خودداری ایجاد گزا سید دانشگاهها سفر، ی هیات اتباع ومتخصصان و مدیر های می‌کند جایگزین سازی کنند.»بی


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
استاندار کرد از جهاددانشگاهی , استان بازدید از استاندار , شمالی استاندار خراسان کرد , شمالی شمالی بازدید خراسان , خراسان استاندار جهاددانشگاهی بازدید , استاندار کرد بازدید شمالی , از از خراسان استاندار
- واکنش دبیر جشنواره فیلم فجر به انتشار چت‌های خصوصی بازیگران با سالومه
- تمرین استقلال 10 روز تعطیل شد
- اسکی سواری سیاسی روی ویروس کرونا/ واقعیت های تکاندهنده در مورد کرونا بازی
- مقصد احتمالی این دو ستاره پرسپولیس مشخص شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- پیگیری وضعیت کرونا در قم طی تماس تلفنی با بهرام سرمست
- انتظار ما از مردم قرنطینه خانگی و کاهش حضور کمرنگ در اجتماع است
- جهانگیری: شرایط امروز کشور خطیر است/ کالاهای اساسی تامین شده است
- آخرین وضعیت جسمانی استاد شجریان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای timblog.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:timblog.ir